Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Činnost FANS

Hlavní činností Fanklubu Českých Letců je zajišťovat co nejlepší atmosférů na zápasech našich hráčů. Fanklub je tvořen dobrovolníky, nadšenci které baví hokej a sami chtějí bavit.

Stejně tak jako hráči mají ambice vyhrávat a být nejlepší, tak i my bychom chtěli být v rámci LHL nejlepší fanoušci. Třeba to vyprovokuje k větším výkonům i fanoušky ostatních týmů a zážitky ze zápasů Lomnické hokejové ligy pak můžou dostat nový rozměr.

Pokud i Vy chcete být tohoto součástí, přijďte na zápas. Rozpis zápasů naleznete na těchto stránkách. Na stadionu  nás najdete za transparentem.


Tam už bude jen na Vás, zda pouze shlédnete zápas a půjdete s nepochybně pěkným zážitkem domů. Nebo zda se aktivně zapojíte do podpory týmu a zábavy na ochozech. Máme v úmyslu vyplňovat přerušení hry a přestávky hudbou, přivítáme každou pomoc v tomto směru. Můžete se přidat ke zvukové kulise - troubení, skandování, zpívání - s radostí Vám řekneme co je třeba. K dispozici pro Vás bude zdarma teplý svařáček - můžete pomoci s jeho distribucí fanouškům. Uvítáme jakékoliv vlastní nápady a iniciativu. Podněty můžete psát na diskuzi Letců, nebo přímo na email letcifans@seznam.cz . Pokud by Vás to opravdu "chytlo" nebude problém zakoupit si fanouškovský dres s jménem a číslem které si sami vyberete, či klubovou čepici nebo bundu.

Dalším z cílů je uspořádat pro fanoušky vždy během zápasů nějakou soutěž se zajímavými cenami (kdo by nechtěl třeba ochutnat potápění, že :) Proto můžete na zápas vzít i přátele, rodinu, děti a strávit kvalitní čas. Další občerstvení nebo něco k snědku si můžete dát v restauraci Na zimáku.

Těšíme se na Vás

Za fanklub

Stanley

Zápasy
Lomnická hokejová liga | Sobota 12.03.2016, 19:45
HC Čeští Letci - Sokol Těpeře
1:6 (1:0, 0:3, 0:3)
 
Lomnická hokejová liga | Úterý 08.03.2016, 20:15
HC Čeští Letci - Sokol Těpeře
1:4 (1:1, 0:1, 0:2)
 
 
HC Čeští letci - kontakt: petr.cepek@centrum.cz RSS