Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Tabulky 2014 - 2015

Po 1. zápase

Neděle 5.10.2014
Těpeře - HC Jilemnice 10:4
HC Black Rooks - Železný Brod 3:1
Horní Branná - Kaspo 3:7

Pondělí 6.10.2014
Sokol Roztoky - HC Mírová 11:0

Úterý 7.10.2014
HC Black Rooks - Devro 8:4

Čtvrtek 9.10.2014
HC Čestí Letci - BHK Turnov B 7:4

Sobota 11.10.2014

Mírová - Kaspo 1:6
Horní Branná - HC Jilemnice 1:1

Neděle 12.10.2014

Sklopísek Střeleč - ZEOS Lomnice 6:2
Sokol Roztoky - Sokol Těpeře 4:4



Po 2. zápase

Úterý 14.10.2014
HC Čeští Letci - HC Black Rooks Syřenov 2:1

Čtvrtek 16.10.2014
Sokol Rovensko - HC Železný Brod 2:3




Po 3. zápase

Sobota 18.10.
BHK Turnov B - BHK Turnov A 2:13

Neděle 19.10.
HC ZEOS Lomnice – Sokol Horní Branná 4:1
HC Jilemnice – HC Čeští Letci 0:5
Železný Brod Brod – Sklopísek Střeleč 3:5
HC Semily – HC Black Rooks Syřenov 0:12

Úterý 21.10.
Devro Jilemnice – Sokol Rovensko 0:8



Po 4. zápase

Čtvrtek 23.10.
Jilemnice - Syřenov 0:7
Rovensko - Semily 8:4

Neděle 26.10.
Kaspo - ZEOS Lomnice 0:9
Sklopísek Střeleč - Devro 5:1
BHK Turnov A - HC Jilemnice 8:1
Syřenov - BHK Turnov B 6:1

Pondělí 27.10.
Sokol Těpeře - HC Mírová 7:1

Úterý 28.10.
Horní Branná - Železný Brod 1:6
Semily - Sklopísek Střeleč 0:9

Čtvrtek 30.10
HC Mírová - Zeos Lomnice 1:10
Železný Brod - Kaspo 3:4 s.n.

Sobota 1.11.
HC Devro Jilemnice - Sokol Horní Branná 5:1
ZEOS Lomnice - HC Železný Brod 5:1
HC Čeští Letci - HC Mírová 9:0

Neděle 02.11.
Sklopísek Střeleč - BHK Turnov B 5:0
HC Semily - Kaspo 4:12
Sokol Roztoky - BHK Turnov A 5:4


Po 5. zápase

Úterý 04.11.
BHK A - Těpeře 2:6

Čtvrtek 06.11.
Semily - ZEOS 3:8
Mírová - Ž. Brod 5:1

Neděle 09.11.
BHK B - Rovensko 2:5
Č. Letci - Roztoky 2:6
H. Branná - Semily 4:0




Po 6. zápase

Úterý 11.11.
Sokol Roztoky - Sokol Rovensko 6:0

Čtvrtek 13.11.
Devro Jilemnice - HC ZEOS Lomnice 2:9
HC Čeští Letci - BHK Turnov 5:2



Po 7. zápase

Sobota 15.11.
Těpeře - Syřenov 5:6 sn.
Roztoky - H. Branná 5:1

Neděle 16.11.
ZEOS - Rovensko 4:1

Pondělí 17.11.
Letci - Těpeře 2:3 sn.
Jilemnice - Střeleč 3:8

Úterý 18.11.
BHK A - Semily 8:1

Čtvrtek 20.11.
Rovensko - Těpeře 3:12
BHK B - H. Branná 5:6

Sobota 22.11.
BHK A - Syřenov 7:5
Střeleč - Roztoky 2:5
Jilemnice - Kaspo 1:6

Úterý 25.11.
Roztoky - ZEOS 6:1

Čtvrtek 27.11.
Rovensko - Jilemnice 7:2

Sobota 29.11.
BHK B - ZEOS 1:8
Semily - Ž. Brod 6:5



Po 8. zápase

Neděle 30.11.
Kaspo - Jilemnice 6:1

Úterý 2.12.
BHK - Mírová 9:4

Čtvrtek 04.12.
Ž. Brod - Devro 3:4 sn.
Těpeře - Střeleč 11:2

Neděle 07.12.
Syřenov - Mírová 8:0
Letci - Rovensko 8:1
Kaspo - BHK B 4:6


Po 9. zápase

Úterý 09.12.
Mírová - Devro 3:8

Čtvrtek 11.12.
Rovensko - BHK A 2:6
Žel. Brod - BHK B 1:4

Sobota 13.12.
Střeleč - Letci 6:5

Neděle 14.12.
H. Branná - Těpeře 3:6
ZEOS - Jilemnice 5:3
Kaspo - Roztoky 5:14

Úterý 16.12.
Devro - Semily 3:4


Po 10. zápase

Čtvrtek 18.12.
BHK B - Devro 2:3 sn.
Těpeře - Kaspo 12:6

Neděle 21.12.
Mírová - Semily 8:1
Č. Letci - H. Branná 7:3
BHK A - Střeleč 5:6 sn.



Po 11. zápase

Pondělí 22.12.
Syřenov - Rovensko 6:1

Úterý 23.12.
Jilemnice - Ž. Brod 5:5

Sobota 27.12.

Semily - BHK B 2:3
Kaspo - Č. Letci 1:7
ZEOS - Těpeře 1:1
Střeleč - Syřenov 2:1 sn.
H. Branná - BHK A 0:6

Neděle 28.12.
Devro - HC Jilemnice 6:4
Ž. Brod - Roztoky 2:6

Pondělí 29.12.
Rovensko - Mírová 7:2

Sobota 03.01.
Syřenov - Roztoky 3:6
Kaspo - Devro 5:4

Neděle 04.01.
Jilemnice - Semily 3:3



Po 12. zápase

Úterý 06.01.
Roztoky - Devro 10:1

Čtvrtek 08.01.
Mírová - BHK B 1:4
Rovensko - Střeleč 5:6 sn.

Neděle 11.01.
Syřenov - H. Branná 10:2
Těpeře - Ž. Brod 10:3
Letci - ZEOS 5:3



Po 13. zápase

Úterý 13.01.
Těpeře - Semily 7:3

Čtvrtek 15.01.
Střeleč - Mírová 8:0
BHK A - Kaspo 6:2

Sobota 17.01.
Ž. Brod - Letci 2:16
BHK B - Jilemnice 2:5

Neděle 18.01.
H. Branná - Mírová 6:1
Kaspo - Syřenov 5:7
Semily - Roztoky 1:12
Devro - BHK A 0:5 kont.


Po 14. zápase

Úterý 20.01.
Devro - Těpeře 2:7

Čtvrtek 22.01.

ZEOS - BHK Turnov A 3:5
Kaspo - Střeleč 3:4

Neděle 25.01.

Roztoky – BHK Turnov B 7:1
H. Branná - Rovensko 2:3

Úterý 27.01.
BHK B - Těpeře 2:3

Čtvrtek 29.01.
Letci - Devro 6:1
BHK Turnov A - Žel. Brod 13:3


Po 15. zápase

Sobota 31.01.
Semily - Č. Letci 4:9
Jilemnice - Roztoky 0:13
Rovensko - Ž. Brod 4:3
Mírová - Kaspo 1:5
Střeleč - H. Branná 7:0

Neděle 01.02.
Syřenov - ZEOS 7:3



Nadstavba

Po 1. zápase

Úterý 03.02.
Sokol Těpeře – ZEOS Lomnice 3:6

Sobota 07.02.
Sokol Roztoky – Sokol Těpeře 3:2 s.n.

Neděle 08.02.
HC Čeští Letci – HC Black Rooks 1:8
Sklopísek Střeleč – BHK Turnov 0:7


Po 2. zápase

Čtvrtek 12.02.
HC Čeští Letci - HC ZEOS Lomnice 4:2
HC Black Rooks - Sklopísek Střeleč 3:11

Neděle 15.02.
Sklopísek Střeleč - HC ZEOS Lomnice 1:7


Po 3. zápase

Čtvrtek 19.02.
BHK Turnov - HC Black Rooks Syřenov 5:1

Neděle 22.02.
HC Čeští Letci - Sokol Roztoky 3:1
HC Black Rooks - HC ZEOS Lomnice 2:3

Po 4. zápase

Čtvrtek 26.02.
ZEOS - BHK 1:4
Střeleč - Těpeře 3:5

Sobota 28.02.
Střeleč - Roztoky 2:8

Neděle 01.03.
Těpeře - Č. Letci 2:3



Po 5. zápase

Úterý 03.03.
BHK Turnov – Sokol Roztoky 2:3 s.n.

Sobota 07.03.
Roztoky – Syřenov 5:5
HC Čeští Letci – Sklopísek Střeleč 9:3

Neděle 08.03.
Těpeře – BHK Turnov 5:4




Po 6. zápase

Čtvrtek 12.03.
BHK Turnov - HC Čeští Letci 3:5
Syřenov - Těpeře 4:3

Pátek 13.03.
ZEOS - Roztoky 4:16




Play off

Sobota 14.03.
Čtvrtfinále

Syřenov - Těpeře 1:3
Střeleč - BHK A 2:6

Úterý 17.03.
Čtvrtfinále

Těpeře - Syřenov 4:0
postupují Těpeře
Čtvrtfinále
BHK A - Střeleč 6:2
postupuje Turnov

Pátek 20.3.
Semifinále
Roztoky - BHK A 6:2
Čeští Letci - Těpeře 9:8 sn.

Neděle 22.3.
Semifinále
Čeští Letci - Těpeře 4:8

Úterý 24.3.
Semifinále

Roztoky - BHK A 5:2
postupují Roztoky
Letci - Těpeře 5:1
postupují Letci


Sobota 28.3.
O b r o n z

BHK A - Těpeře 6:7 prodl.

Sobota 28.3.
F i n á l e

Č. Letci - Roztoky 6:4

Úterý 31.3.
F i n á l e

Roztoky - Č. Letci 4:5 sn.
HC Čeští Letci
MISTŘI !!!!



Zápasy
Lomnická hokejová liga | Sobota 12.03.2016, 19:45
HC Čeští Letci - Sokol Těpeře
1:6 (1:0, 0:3, 0:3)
 
Lomnická hokejová liga | Úterý 08.03.2016, 20:15
HC Čeští Letci - Sokol Těpeře
1:4 (1:1, 0:1, 0:2)
 
 
HC Čeští letci - kontakt: petr.cepek@centrum.cz RSS