Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Tabulky 2013 - 2014

1. kolo

čtvrtek 26.9.2013
20:30 Novopacké Sklepy - Sokol Rovensko 0:4
neděle 29.9.2013
10:45 HC ZEOS Lomnice - HC Mírová 3:2
12:30 Sklopísek Střeleč - HC Železný Brod 5:4
16:15 BHK Turnov "A" - BHK Turnov "B" 7:3
18:00 HC Čeští Letci - HC Semily 10:1
19:45 Grey Grizzlies - HC Jilemnice 5:3
čtvrtek 3.10.2013
19:00 HC Semily - Sokol Roztoky 2:9 (předehrávka 2. kola)
20:45 Kaspo - HC Black Rooks Syřenov 2:4


2. kolo

sobota 5.10
HC TJ Benešov - Novopacké Sklepy 0:10
neděle 6.10.
BHK Turnov "B" - HC Železný Brod 3:5
HC Black Rooks Syřenov - Sklopísek Střeleč 2:1
Sokol Těpeře - HC Čeští Letci 3:1
BHK Turnov "A" - HC ZEOS Lomnice 6:0
středa 9.10
Sokol Rovensko p.Tr. - HC Devro Jilemnice 7:3
HC Mírová - Grey Grizzlies Hořice 4:8
čtvrtek 10.10.
Sokol Roztoky - HC TJ Benešov (dohrávka 1. kola) 6:1
HC Jilemnice - Kaspo 1:7


3. kolo

neděle 13.10.
Sokol Roztoky - Sokol Těpeře 1:2
středa 16.10.
Grey Grizzlies Hořice - BHK Turnov "A" 2:13
Sokol Horní Branná - Sokol Rovensko p.Tr. 1:4
čtvrtek 17.10.
HC ZEOS Lomnice - BHK Turnov "B" 6:1
Novopacké Sklepy - HC Semily 5:0
neděle 20.10.
HC Železný Brod - HC Black Rooks Syřenov 1:5
Kaspo - HC Mírová 8:0
Sklopísek Střeleč - HC Jilemnice 4:2
HC Devro Jilemnice - HC TJ Benešov 3:1
HC Čeští Letci - volno


4. kolo

neděle 20.10.
HC Čeští Letci - Sokol Roztoky 3:2 náj.
středa 23.10.
HC TJ Benešov - Sokol Horní Branná 2:8
HC Semily - HC Devro Jilemnice 4:6
čtvrtek 24.10.
HC ZEOS Lomnice - Grey Grizzlies Hořice 5:2
BHK Turnov "A" - Kaspo 5:2
Sobota 26.10.
Sokol Těpeře - Novopacké Sklepy 2:3
Neděle 27.10.
Kaspo - HC ZEOS Lomnice (předehrávka 5. kola) 2:7
BHK Turnov "B" - HC Black Rooks Syřenov 2:4
HC Jilemnice - HC Železný Brod 3:4
Sokol Rovensko p.Tr. - volno
HC Devro Jilemnice - Sokol Horní Branná (dohrávka z 1. kola) 6:1



5. kolo

úterý 29.10.
Sokol Těpeře - Sokol Horní Branná 5:3
středa 30.10.
Grey Grizzlies Hořice - BHK Turnov "B" 10:0
čtvrtek 31.10.
Sokol Rovensko pod Troskami - HC TJ Benešov 5:1
HC Železný Brod - HC Mírová 7:2
sobota 2.11.
HC Black Rooks Syřenov - HC Jilemnice 7:0
neděle 3.11.
Sklopísek Střeleč - BHK Turnov "A" 2:7
HC Sklepy Team NP - HC Čeští Letci 1:6
Sokol Roztoky - volno


6. kolo

středa 6.11.
HC Mírová - HC Black Rooks Syřenov 1:8
čtvrtek 7.11.
HC Čeští Letci - HC Devro Jilemnice 15:1
Sokol Horní Branná - HC Semily 3:2 (dohrávka 5. kola)
sobota 9.11.
Sokol Těpeře - HC Devro Jilemnice 3:2
BHK Turnov "A" - HC Železný Brod 9:1
Grey Grizzlies Hořice - Kaspo 7:1
neděle 10.11.
BHK Turnov "B" - HC Jilemnice 3:8
Sokol Roztoky - HC Sklepy Team Nová Paka 6:3
středa 13.11.
HC Semily - Sokol Rovensko p.Tr. 0:4
čtvrtek 14.11.
HC ZEOS Lomnice - Sklopísek Střeleč 3:2
HC TJ Benešov - volno


7. kolo

čtvrtek 14.11.
HC Jilemnice - HC Mírová 6:3
sobota 16.11.
Sokol Těpeře - HC TJ Benešov (předehrávka 8. kola) 9:2
neděle 17.11.
HC Železný Brod - HC ZEOS Lomnice 5:4
Sklopísek Střeleč - Grey Grizzlies Hořice 4:2
středa 20.11.
Kaspo - BHK Turnov "B" 8:3
čtvrtek 21.11.
HC Black Rooks Syřenov - BHK Turnov "A" 2:1
Sokol Horní Branná - HC Čeští Letci 2:9
neděle 24.11.
HC TJ Benešov - HC Semily 3:2 náj.
HC Devro Jilemnice - Sokol Roztoky 3:2 náj.
HC Sklepy Team NP - volno


8. kolo

středa 27.11.
HC Sklepy Team NP - HC Devro Jilemnice 7:2
čtvrtek 28.11.
Sokol Rovensko p.Tr. - Sokol Těpeře (dohrávka 7. kola) 0:1
BHK Turnov "B" - HC Mírová 4:0
sobota 30.11.
Kaspo - Sklopísek Střeleč 3:9
HC Čeští Letci - HC TJ Benešov 12:0
Grey Grizzlies Hořice - HC Železný Brod - odloženo
HC Semily - Sokol Těpeře 3:5
neděle 1.12.2013
BHK Turnov "A" - HC Jilemnice 10:1
HC ZEOS Lomnice - HC Black Rooks Syřenov 2:6
Sokol Roztoky - Sokol Horní Branná 6:0
HC Semily - volno


9. kolo

středa 4.12.
Sokol Rovensko p. Tr. - Sokol Roztoky 4:6
čtvrtek 5.12.
HC Mírová - BHK Turnov "A" 1:8
Sklopísek Střeleč - BHK Turnov "B" 6:2
středa 11.12.
Grey Grizzlies - Železný Brod 5:5
čtvrtek 12.12.
Sokol Horní Branná - HC Sklepy Team N. Paka 2:4
HC Čeští Letci - Sokol Rovensko p. Tr. 6:5


10. kolo

neděle 15.12.
Sokol Těpeře - HC TJ Benešov 8:3
HC Black Rooks Syřenov - Grey Grizzlies Hořice 4:4
HC Jilemnice - HC ZEOS Lomnice 1:4
HC Čeští Letci - Sokol Horní Branná 5:0 kontumace
úterý 17.12.
Ž. Brod - Kaspo 2:5
středa 18.12.
Roztoky - Devro 11:2
Rovensko - Sklepy 1:6



Nadstavba

1. a 2. kolo

sobota 21.12.
Sokol Rovensko - HC Češti Letci 1:10
HC ZEOS Lomnice - Sokol Roztoky 3:5
středa 25.12.
HC Čeští Letci - HC ZEOS Lomnice 8:5
Sokol Rovensko - Sklopísek Střeleč 3:1
čtvrtek 26.12.
HC Sklepy team - Sokol Těpeře 4:7
pátek 27.12.
HC Black Rooks - BHK Turnov 5:4 náj.
sobota 28.12.
Sokol Těpeře - Sokol Rovensko 8:1
Sokol Roztoky - Sklopísek Střeleč 7:4
neděle 29.12.
BHK Turnov - HC Sklepy team 3:1
HC Black Rooks - Grey Grizzlies Hořice 3:3


3. kolo

čtvrtek 2.1. v 17.00
Sokol Těpeře - HC Black Rooks Syřenov 1:3
čtvrtek 2.1. ve 20.30
BHK Turnov - Grey Grizzlies  5:0 kontumace
sobota 4.1. ve 13:45
HC Black Rooks Syřenov - HC Čeští Letci 3:10
neděle 5.1. v 18:00
Sokol Roztoky - Sokol Rovensko 3:2


4. kolo

čtvrtek 9.1. v 19:00
HC Sklepy team - HC Čeští Letci 2:5
čtvrtek 9.1. ve 20:45
BHK Turnov A – Sokol Těpeře 4:3
neděle 11.1. v 10:45
Grey Grizzlies Hořice – HC ZEOS Lomnice 1:2
neděle 11.1. ve 12:30
HC Sklepy team – Sokol Roztoky 2:0


5. kolo

středa 15.1. v 19:00
HC ZEOS Lomnice - Sokol Rovensko 1:4
čtvrtek 16.1.v 19:00
Sokol Těpeře - Grey Grizzlies Hořice 8:2
sobota 18.1. v 19:15
Sklopísek Střeleč - HC ZEOS Lomnice 7:3
neděle 19.1. ve 12:30
Grey Grizzlies Hořice - Sklopísek Střeleč 1:14
čtvrtek 23.1. v 19:00
Sklopísek Střeleč - HC Sklepy team 2:6
sobota 25.1. v 10:15
Sokol Roztoky - HC Black Rooks 6:2
neděle 26.1. ve 12:30
HC Čeští Letci - BHK Turnov 2:1


6. kolo

čtvrtek 30.1. ve 20:45
Grey Grizzlies Hořice - Sokol Rovensko 4:8
sobota 1.2. v 17:30
HC Sklepy team - HC ZEOS Lomnice 5:3
sobota 1.2. v 19:15
BHK Turnov - Sokol Roztoky 8:2
neděle 2.2. ve 12:30
Sokol Těpeře - HC Čeští Letci 2:4
středa 5.2. ve 20:15
HC Black Rooks Syřenov - Sklopísek Střeleč 1:3


7. kolo

čtvrtek 6.2. ve 20:45
Sokol Rovensko - HC Sklepy team 2:5
sobota 8.2. v 10:15
Sklopísek Střeleč - BHK Turnov 1:2
neděle 9.2. ve 12:30
HC Čeští Letci - Grey Grizzlies Hořice 8:1
čtvrtek 13.2. v 19:00
Sokol Roztoky - Sokol Těpeře 4:0
čtvrtek 13.2. ve 20:45
Grey Grizzlies Hořice – HC Sklepy team 2:6


8. kolo

neděle 16.2. ve 12:30
HC Čeští Letci - Sokol Roztoky 3:5
neděle 16.2. v 16:15
HC ZEOS Lomnice - HC Black Rooks Syřenov 1:3
neděle 16.2. v 18:00
Sokol Těpeře - Sklopísek Střeleč 5:3
středa 19.2. ve 20:15
HC Black Rooks - Sokol Rovensko 7:1
čtvrtek 20.2. v 19:00
BHK Turnov - HC ZEOS Lomnice 6:2


9. kolo

sobota 22.2. ve 20:30
Sokol Roztoky - Grey Grizzlies Hořice 11:3
sobota 22.2. ve 12:30
HC ZEOS Lomnice - Sokol Těpeře 3:5
sobota 1.3. ve 13:30
HC Sklepy team - HC Black Rooks Syřenov 1:2
neděle 2.3. ve 18:00
Sklopísek Střeleč - HC Čeští Letci 4:9
neděle 2.3. v 16:15
Sokol Rovensko - BHK Turnov 1:8



PLAY OFF 2013-2014

Čtvrtfinále

Sokol Roztoky - HC Sklepy team
2:0 na zápasy (6:0 a 4:1)

BHK Turnov - Sokol Rovensko
2:0 na zápasy (4:2 a 5:2)

HC Čeští Letci - Sklopísek Střeleč
2:1 na zápasy (4:5, 6:4 a 4:2)

Sokol Těpeře - HC Black Rooks
2:0 na zápasy (5:3 a 6:3)

Semifinále

Sokol Roztoky - BHK Turnov
2:1 na zápasy (9:3, 3:6 a 4:3)

HC Čeští Letci - Sokol Těpeře
2:0 na zápasy (5:7 a 5:6)

O 3. místo

HC Čeští Letci - BHK Turnov
1. zápas 2:2
2. zápas 3:3
rozhodující 11 nájezd - Petr Jelínek
Letci vítězí bronz!

FINÁLE

Sokol Roztoky - Sokol Těpeře
1. zápas 3:2
2. zápas 7:6 na nájezdy
ROZTOKY MISTŘI!!!


Zápasy
Lomnická hokejová liga | Sobota 12.03.2016, 19:45
HC Čeští Letci - Sokol Těpeře
1:6 (1:0, 0:3, 0:3)
 
Lomnická hokejová liga | Úterý 08.03.2016, 20:15
HC Čeští Letci - Sokol Těpeře
1:4 (1:1, 0:1, 0:2)
 
 
HC Čeští letci - kontakt: petr.cepek@centrum.cz RSS