Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Letci smetli ZEOS 9:2 a oplatili předchozí porážku i s úroky!

27.12.2015 | Petr Čepek

Letci nastupovali do druhého zápasu sezony proti lomnickému rivalovi po předchozí porážce 3:6 s chutí oplatit vysokou porážku a to se jim do puntíku vydařilo. Letcům se podařil rovněž klubový rekord v počtu vstřelených branek v co nejkratším časovém úseku, když ve 3. třetině dokázali ZEOSu v rozmezí 2 minut a 7 vteřin nasázet 5 branek!!!

Přesto po první třetině to na nějaký markantní brankový rozdíl nevypadalo. První branka padla necelé dvě minuty před koncem prvního dějství. Zdeněk Rozsypal nahrával před bránou ZEOSU na Aleše Rejthárka, který puk zvedl nad pravé rameno Jakuba Kašpara přesně pod horní tyč – 1:0.

V polovině druhé třetiny pykali Letci za příliš mnoho hráčů na ledě a do 10 vteřin se jim ve vlastním oslabení podařilo skóre navýšit. Aleš Rejthárek zachytil chybnou rozehrávku Jiřího Maška v obranném pásmu ZEOSu a po blafáku napodruhé překonal Jakuba Kašpara – 2:0. O minutu později měl ZEOS velkou příležitost ke skórování, když bylo po faulu Martina Zikmunda nařízeno trestné střílení. Ondra Barkman vystihl záměr Jakuba Maška, povyjel si a bez problémů jeho střelu z úhlu zlikvidoval. V 11. minutě se přeci jen ZEOS dotáhl na rozdíl jediné branky. Jakub Mašek vyhrál v útočném pásmu vhazování, puku se zmocnil Přemek Šulc a nahrával před bránou osamocenému Filipu Nalezinkovi, který ho střelou švihem poslal k pravé tyči Barkmanovy brány – 2:1. Letci ale dokázali během půldruhé minuty skóre navýšit. Ondřej Srb nahrával z rohu kluziště na Petra Jelínka a ten z těsné blízkosti překonal Kašpara v bráně ZEOSu – 3:1. Tři minuty před sirénou předvedla ukázkovou akci dva na jednoho se zakončením dvojice Lukáš Karban – Vojta Žilák. Karban projel po levém křídle, dal na pravou stranu na najíždějícího Žiláka a ten bezprostředně vymetl levý růžek Kašparovy brány – 4:1.

Ve 4. minutě třetí třetiny odešel na trestnou lavici Tomáš Král ze ZEOSu za nedovolené bránění a Letci po půlminutě přesilovky spustili svůj brankostroj. Lukáš Žďárský poslal přesnou přihrávku přes tři hráče před Kašparem na Lukáše Semeckého, Kašpar stačil natáhnout do cesty puku beton, ale proti dorážce už byl bezmocný – 5:1. O půl minuty později nahrával Aleš Rejthárek od zadního maninelu před bránu, kde Lukáš Dubravský zvedl puk pod víko – 6:1. Za 25 vteřin přidal Lukáš Dubravský další branku, tentokrát mu z kruhu nahrával na druhou stranu brány Zdeněk Václavec a Dubravský ho poslal k tyči za čáru – 7:1. Letci byli v laufu a od dalšího gólu je dělilo 45 vteřin. Při odstřelování Jakuba Kašpara doklepl puk k tyči Petr Jelínek – 8:1. Brankostroj po další půlminutě zakončil Lukáš Semecký střelou z kruhu pod víko – 9:1! Tečku za zápasem udělal gól Filipa Nalezinka, který projel celé hřiště i kolem dvou bránících Letců až k Barkmanovi a střelou pod lapačku upravil na konečných 9:2. Fanoušci Letců se sice dovolávané desítky nedočkali, ale viděli excelentní výkon svého týmu.

 
Aktuální články
Letci ve své 5. sezóně v LHL získávají bronzové medaile

V sobotu 2. dubna 2016 na závěrečném večeru pořádaném v Novopackých Sklepích trenér Českých Letců Jaroslav Kozák předal týmu...

 
Martin Holoska dal Letcům připomenout doby, kdy jim sázel jeden gól za druhým. Letci titul neobhájí.

Těpeře vyhrály oba semifinálové zápasy – 4:1 a 6:1. Přestože výsledek druhého zápasu vypadá jednoznačně, tak Letci přes polovinu...

 
Jedinou trefu za Letce dává Petr Fejfar, Těpeře se ujímají vedení v SMF sérii

Do prvního zápasu semifinálové série druhého (Těpeře) se třetím (Letci) týmem LHL vstoupili Letci v té nejlepší možné sestavě a...

 
Gordie Howe Letců „Beny“ zachránil svůj tým od porážky vyrovnávacím gólem a proměněným nájezdem!
 
Zápasy
Lomnická hokejová liga | Sobota 12.03.2016, 19:45
HC Čeští Letci - Sokol Těpeře
1:6 (1:0, 0:3, 0:3)
 
Lomnická hokejová liga | Úterý 08.03.2016, 20:15
HC Čeští Letci - Sokol Těpeře
1:4 (1:1, 0:1, 0:2)
 
 
HC Čeští letci - kontakt: petr.cepek@centrum.cz RSS