Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Další porážka Letců – tentokrát s Těpeřemi

08.12.2015 | Petr Čepek

Oba týmy se k zápasu sešly s menším počtem hráčů a klání bylo až do závěrečné třetiny vyrovnané. V 6. minutě Těpeře otevřely skóre při akci dva na jednoho. Tomáš Příkazský nahrával přes bránícího hráče na Martina Holosku a ten střelou z voleje zakončil do odkryté brány – 0:1. Letci měli místy navrch - několikrát zazvonila tyč. V 11. minutě se o vyrovnání postarala dvojice Václavec – Zajíc. Zdeněk Václavec nahrával při hře v útočném pásmu zpět na modrou a Lukáš Zajíc střelou z dálky vymetl horní růžek Cincibusovy brány – 1:1.

V 5. minutě druhé třetiny Letci nevyužili přesilovou hru při vyloučení Jana Boudíka za podražení. V polovině druhé třetiny nedůsledná obrana Letců nechala projet Petra Zemana přes celé kluziště. Lukáš Böhm zaskakující v bráně Letců jeho střelu vyrazil, k dorážce se ale dostal Tomáš Příkazský a bez problémů zakončil – 1:2.

V poslední třetině pak Těpeře postupně skóre navyšovaly. Ve 3. minutě mohl puk vyvézt Zdeněk Václavec, vrátil se s ním ale do rohu kluziště v obranném pásmu Letců, kde ho o puk připravil Berka. Objel bránu, vybruslil mezi kruhy a trefil se nad lapačku do horního rohu Böhmovy klece – 1:3. V polovině závěrečné třetiny byly Těpeře potrestány za příliš mnoho hráčů a Letci nejenže přesilovku nevyužili, ale naopak při ní inkasovali. Martin Lepka vyvážel puk, Tomáš Příkazský mu ho vypíchnul a vzápětí jel sám na gólmana. Střelou pod lapačkou zvýšil na 1:4. Za takto rozhodnutého stavu se utkání dohrávalo už jen ve volnějším tempu. Tečku za zápasem udělal gól Martina Bartoše. Jel z vlastní třetiny nikým neatakován, vystřelil přes bránícího hráče, golman to vyrazil, Bartoš si ale pro puk dojel a sám ho doklepl do brány – 1:5.

Letci kromě ztráty bodů přišli o svého vynikajícího útočníka Martina Lepku, kterému se obnovilo bolestivé zranění ramene a zbytek zápasu ztěží dohrával. Navíc bude Letcům chybět i v dalších zápasech, v nehorším případě pro něj sezona skončila.

 
Aktuální články
Letci ve své 5. sezóně v LHL získávají bronzové medaile

V sobotu 2. dubna 2016 na závěrečném večeru pořádaném v Novopackých Sklepích trenér Českých Letců Jaroslav Kozák předal týmu...

 
Martin Holoska dal Letcům připomenout doby, kdy jim sázel jeden gól za druhým. Letci titul neobhájí.

Těpeře vyhrály oba semifinálové zápasy – 4:1 a 6:1. Přestože výsledek druhého zápasu vypadá jednoznačně, tak Letci přes polovinu...

 
Jedinou trefu za Letce dává Petr Fejfar, Těpeře se ujímají vedení v SMF sérii

Do prvního zápasu semifinálové série druhého (Těpeře) se třetím (Letci) týmem LHL vstoupili Letci v té nejlepší možné sestavě a...

 
Gordie Howe Letců „Beny“ zachránil svůj tým od porážky vyrovnávacím gólem a proměněným nájezdem!
 
Zápasy
Lomnická hokejová liga | Sobota 12.03.2016, 19:45
HC Čeští Letci - Sokol Těpeře
1:6 (1:0, 0:3, 0:3)
 
Lomnická hokejová liga | Úterý 08.03.2016, 20:15
HC Čeští Letci - Sokol Těpeře
1:4 (1:1, 0:1, 0:2)
 
 
HC Čeští letci - kontakt: petr.cepek@centrum.cz RSS