Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

VETERÁN ŘÁDÍ!!! Další hattrick Zdeňka Václavce! Už vede kanadské bodování Letců!!!

16.11.2015 | Petr Čepek

Zdeněk Václavec hraje za Letce již pátým rokem a nikdy neměl tak famózní vstup do soutěže jako letos. Po 6-ti odehraných zápasech vede kanadské bodování Českých Letců se 14-ti body a celkově je v celé soutěži v první desítce. Nastřílel 2x hattrick a přestože mu bude v prosinci 52 let, dokáže se prosadit a to nejen proti slabším soupeřům, ale v předchozím utkání se podílel jedním gólem ze tří, které Letci dali Syřenovu. Hattrick přidal i Dan Mácha – druhý muž v kanadském bodování týmu.

Letci se ujali vedení již v první minutě zápasu, kdy se od vlastní brány rozjel Dan Mácha, prokličkoval mezi hráči soupeře až před bránu, kde puk zvedl nad gólmana za čáru – 1:0. Rovněž o druhou branku Letců se postaral Dan Mácha, když z kruhu dorážel střelu Lukáše Zajíce. Puk proletěl ke vzdálenější tyči soupeřovy brány – 2:0. V 10. minutě Letci zatlačili soupeře před jejich bránu. Jiří Šimůnek byl v bráně povyjetý u levé tyče, aby vykryl střelu Lukáše Karbana, ten ale nahrál před bránu volnému Zdeňkovi Václavcovi, který s přehledem střelou nad vyrážečku zvýšil na 3:0.

Ve třetí minutě druhé třetiny dovršil svůj hattrick Dan Mácha. Lukáš Zajíc nahrával od zadního mantinelu na Dana Máchu osamoceného před Jiřím Šimůnkem. Šimůnek šel do lehu a Mácha trefil střed brány – 4:0. V polovině zápasu si pohrál s hráči soupeře Zdeněk Václavec. Jeho první střelu ještě Šimůnek vykryl, Václavec se dostal znovu k odraženému puku a nikým neatakovám ještě chvíli kličkoval mezi obránci jako mezi kuželkami. Poté poslal puk k levé tyči Šimůnkovy brány – 5:0. Branná se trefila poprvé v tomto zápase 20 vteřin před koncem druhé třetiny. Středem hriště ujel Vladimír Janda a tváří v tvář dal Davidu Loumovi v bráně Letců jesle – 5:1.

Další branku Letci přidali ve druhé minutě závěrečné třetiny. Zdeněk Rozsypal poslal do úniku Lukáše Zajíce a ten se rozjel proti Jiřímu Šimůnkovi sám a bekhendovou střelou nad lapačku zvýšil na 6:1. Ve 4. minutě pak dovršil hattrick Zdeněk Václavec, když tečoval před bránou dělovku od modré od Zdeňka Rozsypala – 7:1. V 7. minutě se ujala střela Lukáše Semeckého z mezikruží pod víko – 8:1. Ještě v téže minutě rozjela rychlou kombinační akci dvojice Karban – Zikmund. Po přečíslení soupeře poslal puk Martin Zikmund ke vzdálenější tyči Šimůnkovy brány – 9:1. Za další dvě minuty udělaly tečku za zápasem hráči Branné. David Beneš po přejetí do útočného pásma soupeře poslal puk do tandemu Petrovi Blažkovi. Toho obránci nechali s přehledem vystřelit, puk se ale zamotal gólmanovi Letců do výstroje a pak skončil za jeho zády – 9:2.

Svoji úspěšnou premiéru v dresu Letců si odehrál gólman David Louma. Od příštího zápasu hraného v sobotu čeká Letce čtveřice těžkých soupeřů – Střeleč, ZEOS Lomnice, Těpeře a Roztoky.

 
Aktuální články
Letci ve své 5. sezóně v LHL získávají bronzové medaile

V sobotu 2. dubna 2016 na závěrečném večeru pořádaném v Novopackých Sklepích trenér Českých Letců Jaroslav Kozák předal týmu...

 
Martin Holoska dal Letcům připomenout doby, kdy jim sázel jeden gól za druhým. Letci titul neobhájí.

Těpeře vyhrály oba semifinálové zápasy – 4:1 a 6:1. Přestože výsledek druhého zápasu vypadá jednoznačně, tak Letci přes polovinu...

 
Jedinou trefu za Letce dává Petr Fejfar, Těpeře se ujímají vedení v SMF sérii

Do prvního zápasu semifinálové série druhého (Těpeře) se třetím (Letci) týmem LHL vstoupili Letci v té nejlepší možné sestavě a...

 
Gordie Howe Letců „Beny“ zachránil svůj tým od porážky vyrovnávacím gólem a proměněným nájezdem!
 
Zápasy
Lomnická hokejová liga | Sobota 12.03.2016, 19:45
HC Čeští Letci - Sokol Těpeře
1:6 (1:0, 0:3, 0:3)
 
Lomnická hokejová liga | Úterý 08.03.2016, 20:15
HC Čeští Letci - Sokol Těpeře
1:4 (1:1, 0:1, 0:2)
 
 
HC Čeští letci - kontakt: petr.cepek@centrum.cz RSS