Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Famózní obrat Syřenova! Letci neudrželi slibné vedení 3:0 a odešli poraženi po nájezdech 3:4!

16.11.2015 | Petr Čepek

Letci nastoupili do zápasu v nejlepší možné sestavě a více jak polovinu zápasu vedli 3:0. O jejich první branku se postaral Martin Lepka již ve 3. minutě první třetiny. Po závaru před Petrem Šímou v brance Syřenova mu nejprve nevyšly dvě dorážky až následně v leže v chumlu před bránou dokázal nataženou hokejkou poslat puk za čáru – 1:0. Ve 13. minutě ujel po pravém křídle podél mantinelu Aleš Rejthárek a dělovkou z dálky překvapil Petra Šímu – 2:0.

Když Letci v úvodu druhé třetiny zvýšili již na 3:0 zdálo se, že budou mít otěže zápasu i nadále pevně ve svých rukou. Po levém křídle ujel Martin Lepka a poslal na centru najíždějícímu Zdeňkovi Václavcovi a ten pod padajícím Petrem Šímou skóroval. V polovině zápasu se na obou stranách začala plnit trestná lavice. V závěru syřenovské přesilovky uzavřel soupeř Letce před Ondrou Barkmanem, který po jedné ze střel neudržel puk v lapačce a k dorážce se dostal Pavel Štajner – 3:1.

Druhá branka Syřenova padla ve 4. minutě závěrečného dějství při hře 4 na 4. Rozjetého Martina Nováka se postupně pokoušeli zastavit tři Letci, ale marně. Novák se dostal až před bránu do pěkné střelecké pozice a vymetl levý růžek Barkmanovy brány – 3:2. O dvě minuty později Syřenov vyrovnal po dalším tlaku na bránu Letců. Zdeněk Mizera zvedl puk z těsné blízkosti na rameno Ondry Barkmana – 3:3! Letci měli v posledních 4 minutách neuvěřitelnou šanci ke skórování, když na trestnou lavici odešel za podražení a nesportovní chování Roman Láska. Letci tuto šanci promarnili a zápas šel do rozhodujících nájezdů. Tam byli neúspěšní všichni tři Letci – Lepka, Rejthárek a Václavec. Z hráčů Syřenova neuspěl Martin Novák, a Erychleb. O vítězství Syřenova rozhodl nájezd Václava Dušičky, který blafákem proměnil – 3:4.

Letci tak přišli o dva cenné body, když se nechali rozhodit řadou vyloučení a první zápas se silnějším soupeřem jim nevyšel.

 
Aktuální články
Letci ve své 5. sezóně v LHL získávají bronzové medaile

V sobotu 2. dubna 2016 na závěrečném večeru pořádaném v Novopackých Sklepích trenér Českých Letců Jaroslav Kozák předal týmu...

 
Martin Holoska dal Letcům připomenout doby, kdy jim sázel jeden gól za druhým. Letci titul neobhájí.

Těpeře vyhrály oba semifinálové zápasy – 4:1 a 6:1. Přestože výsledek druhého zápasu vypadá jednoznačně, tak Letci přes polovinu...

 
Jedinou trefu za Letce dává Petr Fejfar, Těpeře se ujímají vedení v SMF sérii

Do prvního zápasu semifinálové série druhého (Těpeře) se třetím (Letci) týmem LHL vstoupili Letci v té nejlepší možné sestavě a...

 
Gordie Howe Letců „Beny“ zachránil svůj tým od porážky vyrovnávacím gólem a proměněným nájezdem!
 
Zápasy
Lomnická hokejová liga | Sobota 12.03.2016, 19:45
HC Čeští Letci - Sokol Těpeře
1:6 (1:0, 0:3, 0:3)
 
Lomnická hokejová liga | Úterý 08.03.2016, 20:15
HC Čeští Letci - Sokol Těpeře
1:4 (1:1, 0:1, 0:2)
 
 
HC Čeští letci - kontakt: petr.cepek@centrum.cz RSS