Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

První hattrick Aleše Rejthárka za Letce!

04.11.2015 | Petr Čepek

Za Letce poprvé nastoupili nový hráči – Zdeněk Rozsypal, Tomáš Sedláček a po dvou letech oblékl oranžový dres opět Lukáš Žďárský. Železný Brod měl velkou příležitost ujmout se vedení již ve druhé minutě zápasu, kdy se Aleš Rejthárek pokoušel zastavit únik Petra Zdeňka. Ondřej Barkman v bráně Letců ale při následném trestném střílení vystihl záměr útočníka a jeho pokus o blafák úspěšně zlikvidoval.

Skóre zápasu se otevřelo až v 11. minutě, kdy se ujala dělovka Aleše Rejthárka po střele z dálky – 1:0. O druhou branku Letců se postarala dvojice Žďárský – Mácha. Po nahrávce od Dana Máchy ujel Lukáš Žďárský podél pravého mantinelu a po přejetí útočné modré střelou z dálky poslal puk ke vzdálenější tyči Romana Puše – 2:0.

Ve druhé třetině byli Letci při střelecké chuti. Ve 3. minutě poslal Aleš Rejthárek puk na rozjetého Dana Máchu, proti kterému si Roman Puš povyjel, ale Mácha zakončil ukázkovým blafákem – 3:0. O dvě minuty později nahrával od zadního mantinelu Aleš Rejthárek na Lukáše Dubravského, který střelou z voleje dal Pušovi jesle – 4:0. V 6. minutě druhé třetiny dal čestný úspěch Brodu Jakub Tvrdík. Nejprve se protáhl mezi bránícím Martinem Zikmundem a Zdeňkem Rozsypalem a pak vymetl levý růžek Barkmanovy brány – 4:1. O minutu později šel sedět Jaroslav Jurek za podražení a Letci během třinácti vteřin přesilovku zužitkovali. Roman Puš nejprve vyrazil střelu Zdeňka Rozsypala. K dorážce se dostal Lukáš Dubravský a puk poslal přesně mezi pravým Pušovým betonem a tyčí do brány – 5:1. Dvě minuty před sirénou zlikvidoval Puš v leže únik Aleše Rejthárka, k odraženému puku se ale dostal Tomáš Sedláček a zavěsil k levé tyči Pušovy brány – 6:1. Uplynula pouhá půlminuta a další branku přidal Aleš Rejthárek, když střelou z kruhu vymetl pavučiny v levém růžku Pušovy brány – 7:1.

Ve 4. minutě závěrečného dějství dovršil svůj první hattrick v barvách Letců Aleš Rejthárek. Proti jeho prudké střele z kruhu pod víko neměl Roman Puš šanci – 8:1. Ve 4. a 5. minutě odešli na trestnou postupně Patrik Nosek za nedovolené bránění a Michal Schovánek za vražení. Letci tak měli příležitost k přesilové hře 5 na 3. Od zadního mantinelu si nabruslil před bránu Zdeněk Václavec, zamíchal pukem, počkal až si až si Puš lehne a pak s přehledem zavěsil k tyči – 9:1. V 10. minutě třetí třetiny se dostal do úniku autor předešlé branky Zdeněk Václavec. Před Pušem opět zamíchal s pukem a pak ho zvedl nad levý Pušův beton do brány – 10:1. Na zaslouženém vítězství Letců se velkou měrou podíleli i tři noví hráči. 
Aktuální články
Letci ve své 5. sezóně v LHL získávají bronzové medaile

V sobotu 2. dubna 2016 na závěrečném večeru pořádaném v Novopackých Sklepích trenér Českých Letců Jaroslav Kozák předal týmu...

 
Martin Holoska dal Letcům připomenout doby, kdy jim sázel jeden gól za druhým. Letci titul neobhájí.

Těpeře vyhrály oba semifinálové zápasy – 4:1 a 6:1. Přestože výsledek druhého zápasu vypadá jednoznačně, tak Letci přes polovinu...

 
Jedinou trefu za Letce dává Petr Fejfar, Těpeře se ujímají vedení v SMF sérii

Do prvního zápasu semifinálové série druhého (Těpeře) se třetím (Letci) týmem LHL vstoupili Letci v té nejlepší možné sestavě a...

 
Gordie Howe Letců „Beny“ zachránil svůj tým od porážky vyrovnávacím gólem a proměněným nájezdem!
 
Zápasy
Lomnická hokejová liga | Sobota 12.03.2016, 19:45
HC Čeští Letci - Sokol Těpeře
1:6 (1:0, 0:3, 0:3)
 
Lomnická hokejová liga | Úterý 08.03.2016, 20:15
HC Čeští Letci - Sokol Těpeře
1:4 (1:1, 0:1, 0:2)
 
 
HC Čeští letci - kontakt: petr.cepek@centrum.cz RSS