Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Střelecký koncert Dana Máchy - 6 gólů v síti Mírové

18.10.2015 | Petr Čepek

Druhý zápas sezóny zvládli Letci s přehledem. Skóre zápasu otevřel již v začátku třetí minuty Daniel Mácha. Projel mezi Liborem Kopalem a Martinem Kubánkem a z bezprostřední blízkosti dal Janu Dědečkovi v bráně Mírové jesle – 1:0. Za další minutu si dal premiérový gól v barvách Letců Aleš Rejthárek, když dorážel střelu Václavce – 2:0.

V 10. minutě první třetiny pak stejný hráč zvýšil na 3:0, když střela z úhlu prosvištěla ke vzdálenější tyči Dědečkovy brány. Branka padla při dvojnásobné přesilovce Letců, když na trestné lavici seděl Roubíček s Prokůpkem. Vteřinu před sirénou vymetl dělovkou levý růžek Dědečkovy brány Lukáš Semecký – 4:0.

V 5. minutě druhé třetiny zvýšil bekhendovou střelou na 5:0 Dan Mácha. V 10. minutě po té, co se Letci úspěšně ubránili v oslabení při vyloučení Petra Fejfara za vysokou hůl trefil kapitán Lukáš Karban, když střelou z kruhu ke vzdálenější tyči po šesté překonal Jana Dědečka – 6:0. Střelecký koncert Dana Máchy pokračoval v posledních třech minutách druhé třetiny. Z akce dva na jednoho po přihrávce od Petra Fejfara dal Dědečkovi jesle – 7:0. Další branka padla po nahrávce Lukáše Karbana od zadního mantinelu před bránu, kde puk bezprostředně doklepl za čáru – 8:0.

V úvodu závěrečné třetiny dovršil Dan Mácha půltuctu branek. Na 9:0 zvyšoval ve 2. minutě. Ujel po pravém křídle, vyměnil si puk s Alešem Rejthárkem proti kterému si Dědeček povyjel a Mácha pak bez problémů zakončil do odkryté klece. Ve třetí minutě si Dan Mácha nabrusil z rohu kluziště až k Dědečkovi a z bezprostřední blízkosti mu dal jesle – 10:0. V polovině třetí třetiny doklepl puk k tyči po střele Petra Fejfara Zdeněk Václavec – 11:0. Po uplynutí 17-ti vteřin zaznamenala Mírová čestný úspěch. Po pravém křídle ujel Jiří Adam a po dorážce pod ležícím Ondřejem Barkmanem zasunul puk za čáru – 11:1. Tečku za zápasem udělal gól Lukáše Karbana 6 vteřin před sirénou když svůj únik zakončil bravurní kličkou – 12:1.

 
Aktuální články
Letci ve své 5. sezóně v LHL získávají bronzové medaile

V sobotu 2. dubna 2016 na závěrečném večeru pořádaném v Novopackých Sklepích trenér Českých Letců Jaroslav Kozák předal týmu...

 
Martin Holoska dal Letcům připomenout doby, kdy jim sázel jeden gól za druhým. Letci titul neobhájí.

Těpeře vyhrály oba semifinálové zápasy – 4:1 a 6:1. Přestože výsledek druhého zápasu vypadá jednoznačně, tak Letci přes polovinu...

 
Jedinou trefu za Letce dává Petr Fejfar, Těpeře se ujímají vedení v SMF sérii

Do prvního zápasu semifinálové série druhého (Těpeře) se třetím (Letci) týmem LHL vstoupili Letci v té nejlepší možné sestavě a...

 
Gordie Howe Letců „Beny“ zachránil svůj tým od porážky vyrovnávacím gólem a proměněným nájezdem!
 
Zápasy
Lomnická hokejová liga | Sobota 12.03.2016, 19:45
HC Čeští Letci - Sokol Těpeře
1:6 (1:0, 0:3, 0:3)
 
Lomnická hokejová liga | Úterý 08.03.2016, 20:15
HC Čeští Letci - Sokol Těpeře
1:4 (1:1, 0:1, 0:2)
 
 
HC Čeští letci - kontakt: petr.cepek@centrum.cz RSS